\"\"
ارسال و پرداخت

 

روش های پرداخت در ایرانشهر گستر

1- پرداخت نقدی پس از دریافت کالا

برای آسودگی خاطر بیشتر برخی از مشتریانی  که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، ایرانشهر گستر این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر بزرگ تهران  باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنندیا اینکه مبلغ را همان موقع کارت به کارت نمایند

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش و ارسال سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

 

2- واریز وجه فاکتور به حساب ایرانشهر گستر

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی ایرانشهر گستر و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند و یا به شماره حساب های زیر واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. 

شماره حساب ایرانشهر گستر:

شماره حساب    0100043005004   بانک صادرات به نام حمید رضا حلاج عربی

شماره کارت 7664-5871-6974-6037 به نام حمیدرضا حلاج عربی

شماره حساب 0105314314004 به نام حسین و حمید رضا حلاج عربی بانک ملی 

شماره کارت 1580-0083-1610-5054 به نام حمید رضا حلاج عربی بانک گردشگری 

شماره کارت 1140-5999-1211-6274 به نام حمیدرضا حلاج عربی بانک اقتصاد نوین 

 

 

3- پرداخت از طریق درگاه سایت

همگی کاربران محترم ایرانشهر گستر می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی  سایت ایرانشهرگستر هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

 

 

نحوه ارسال کالا در تهران و شهرستان

تمامی سفارشات مربوط به شهر تهران که در ساعات اداری ثبت گردد به طور معمول در همان روز ثبت سفارش  در ایرانشهر گستر با توجه به حجم کالا توسط پیک موتوری ، تاکسی و یا وانت بار ارسال خواهند شد . 

 

 

ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده تهران می باشد از طریق تیپاکس صورت می پذیرد و در صورتی که حجم کالا زیاد باشد  ارسال کالا توسط باربری انجام می پذیرد . زمان تحویل سفارش مشتریان  با توجه به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع بین24 - 48 ساعت می باشد..

در ضمن تمامی سفارشاتی که به دیگر شهرها ارسال میگردد که بالای مبلغ دومیلیون ریال میباشد نیز ارسال تا باربری به عهده ایرانشهر گستر بوده و تنها هزینه ارسال بار تا شهر مورد نظر به عهده مشتریان عزیز میباشد 
 
ارسال و تحویل کالا در تهران جهت فاکتورهای بالاتر ار پنج میلیون ریال بدون هزینه ارسال و جهت دیگر شهرهای کشور بدون هزینه ارسال تا باربری میباشد 
 
ایرانشهر گستر به تمامی شهرهای ایران ارسال کالا داشته و کاربران عزیز بدون هیچ مشکلی از سرتاسر ایران عزیز میتوانند سفارشات خود را ثبت نمایند
 
\"\"